type="application/x-shockwave-flash"> http://mail.google.com/mail/?attid=0.1&
romantycznie i normalnie
Blog > Komentarze do wpisu
wiecie, co ja wczoraj wymyśliłam?????

 Ciągle jestem pod wrażeniem likwidacjo strony blogowej w Gazecie, wciąż nie mogę się z taką decyzją pogodzić.
Bo gdy pomyślę sobie, że już nigdy nie przeczytam, co pisałam np. 23 marca 2007 roku, albo w inny dzień, aż mi się przykro na duszy robi. Człowiek szybko przyzwyczaja się  do tego co dobre, do tych swoich wpisów (czasami stare wpisy przeglądam jednak), do tych wszystkich zdjęć czy gifów, szczególnie do tych pięknych róż, które dla Ulki specjalnie na necie co środę wynajduję.....Tyle mojej pracy miało bu pójść na marne?
I tak przez moment pomyślałam sobie, że  zważywszy na dziwną datę tej decyzji,może o tyko Prima Aprilis???Taki przedwczesny, z miesięcznym wyprzedzeniem ......
Nie, niestety wiem, że to nie żart, a czysta prawda, ale...... mogę się chociaż troszkę połudzić, że to nie prawda? Zawsze lżej wtedy jakoś taka wiadomość się znosi. ECH!!!!!!Ale z to miałam wczoraj bardzo urozmaicony dzień. Zgubiłam ustnik od E -  papierosa, więc poleciałam do punktu, by mi założyli nowy i przy okazji wymienili grzałkę Po drodze chwilę posiedziałam w parku na ławeczce, ale w tym parku smutno i pusto jeszcze, wiąż wiosny tam jeszcze  nie widać.
Za to, gdy wróciłam do domu i zjadłam obiadek okazało się, że mój E - papieros po prostu nie działa. Myślałam, że sie wyładował, więc podłączyłam do ładowarki, ale nawet po godzinie nawet nie chciał zasyczeć.
A to łotr pomyślałam brzydko o panu z punktu, który mi wymienił grzałkę, widać coś źle założył.
Ubrałam więc kapotę na grzbiet i znów do tego punktu pognałam.
I co się okazało??? Że jestem kaciała jednak !  Powinnam była pamiętać, że ten papieros ma takie specjalne zabezpieczenie, które blokuj papierosa, by się niepotrzebnie sam nie włączał. Wystarczyło tylko trzy razy kliknąć i papieros się odblokował. Całe szczęście, bo już się martwiłam, że mój E - papieros padł i będę musiała następne przeszło  100 zł wydawać na następne takie zakupy.
Ale radość, mój "smoczek" działa!!!! Prawdę powiedziawszy po obiadku, gdy mój E- papieros nie zadziałał znalazłam gdzieś jakieś zakamuflowane normalne papierosy, które kiedyś paliłam, spróbowałam go więc i.......wcale mi ni smakował a w mojej gębie miałam niesamowity smród.
Fe, jak ja je kiedyś w ogóle mogłam coś takiego  palić!!!!
Dlatego bardzo się cieszę, że jednak mój E- papieros działa, bo bez niego ani, ani..
A żeby było jeszcze bardziej śmiesznie w moim życiu, dzisiaj idę na ..."wygnanie".
Ponieważ awaria mojego aparatu rtg na Żabińcu strasznie się przeciąga, a okazuje się, że w innej naszej placówce, w Szpitalu MSW, w rentgenie, zabrakło technika (rozchorował się biedaczek), dyrekcja wymyśliła, że dosyć popierania mojego lenistwa w domu i oddelegowała mnie do tej nowej placówki.
To  znaczy placówka nie jest wcale nowa, ale dla mnie to okropnie kłopotliwa zmiana, bo mimo, że będę tam pracowała z dziewczynami, z którymi się znam, ale jednak to nie jest to samo, no i nie będę  u siebie.
To nie to, że boję się pracy, chociaż ostatnio mój urlop znacznie się przedłużył i przyznam, że nieco odwykłam od rentgena, ale jednak wszystko tam będzie takie obce, inne, trudno mi będzie się przyzwyczaić.
Co tu mówić, jednak co u siebie, to u siebie.
Pocieszające jest jednak to, że od jutra rozpoczyna się w mojej pracowni na Żabińcu totalny remont aparatu i mam nadzieję że może już w następnym tygodniu, albo jeszcze następnym, uda mi się wrócić na własne śmieci.
I nów będę "panią na Żabińcu"

No sami widzicie, gdy zabraknie mojego blogu, gdzie ja się będę mogła ze swoimi wszystkimi życiowymi kłopotami z innymi dzielić?
Koniecznie jednak muszę jakieś inne miejsce na mojego bloga  w przestrzeni internetowej znaleźć.
Tym bardziej, że dostałam tyle wczoraj miłych komentarzy od moich Czytelników, miałabym ich teraz zawieść?????  NEVER!!!!!!

Ale, ale, chyba pamiętacie, że dzisiaj mamy tłusty czwartek????
A skoro jest taki dzień, trzeba sobie pofolgować, tym bardziej, że już od przyszłej środy, czyli od Popielca post będzie nas obowiązywał.
Co prawda teraz ten okres postu nie jest aż tak restrykcyjnie przestrzegany jak ongiś w Polsce bywało, ale to nie znaczy, że dzisiaj pączkami i chrustem nie należy zgrzeszyć.
No to częstuję Was dzisiaj pysznymi pączkami , na zdrowie mówię, jedzcie bez żadnych skrupułów , odchudzać będziemy się od przyszłej środy :-)

P.S. A wczoraj zrobiłam małą wycieczkę po mich starych, blogowych  wpisach, fajne były !!!!!

czwartek, 28 lutego 2019, jasna0

Polecane wpisy

  • WESOŁEGO ALLELUJA

    Właśnie, każdy dzisiaj w Rodzinnym kręgu zasiądzie i jajeczkiem się podzieli życząc sobie i innym Zdrowych i Wesołych Świąt i wiele szczęścia i radości A ja dzi

  • Wielka Sobota pełna radości

    Wielka Sobota to właściwie już czas świąteczny. Dzieci przybierają swoje koszyczki, wkładają tam baranki, kolorowe jajeczka, kurczaczki i świnki, a starsi przyg

  • Wielki Piątek

    Jakże piękne, a zarazem jakże wymowne jest to zdjęcie, nie mogłam go nie zamieścić. Dzisiaj bardzo ważny dzień dla Katolika, dzień Męki Pańskiej. I chociaż nie

Komentarze
2019/02/28 10:47:50
Ja wiem o co chodzi z tymi blogami. Podobno gazeta nie ma kasy, bankrutuje. Stąd biorą się wszelkie likwidacje. Zwalania się też ludzi.
-
Gość: , *.dynamic.chello.pl
2019/02/28 14:29:18
Po spożywaniu napoju z bananem i cynamonem na słodycze nie mam ani odrobiny ochoty ... chociaż pączki dzisiaj tak pięknie dzisiaj w sklepach prezentują się i pachną... a w szafce piętrzą się czekolady różnej maści. Mimo wszystko wybieram zdecydowanie napój... bo przesypiam całą noc i z werwą wstaję.

-
Gość: krikso, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2019/02/28 16:19:12
Pani Ewo, o jak to dobrze, że postanawia Pani nadal pisać :) czytelnicy się cieszą :) Ja np. uwielbiam podróżować z Panią po Krakowie....