type="application/x-shockwave-flash"> http://mail.google.com/mail/?attid=0.1&
romantycznie i normalnie
Blog > Komentarze do wpisu
Trzynastego w piątek......

 

 

 

.... gania czarny kot. Czarny jak węgiel, czarny, jak koszmarna noc. Ale czy mimo to taki dzień może być szczęśliwy?
Pewnie tak, bo wszystko zależy od nas, nasz los w naszych rękach leży, chociaż czasami bywają jakieś przeciwności, którym ciężko się jest poddawać, ale można je jakoś  przeżyć.
Oczywiście przesadzam, kto to widział w XXI wieku w zabobony wierzyć?
Ale na wszelki wypadek unikam dzisiaj wszystkich kotów, zwłaszcza tych czarnych.

Wczoraj miałam wykonane TK głowy i kręgosłupa szyjnego. Głowa, jak głowa, w całkowitej normie, zważywszy mój wiek, za to Kręgosłup  szyjny okrutnie jest schorowany.
Zmiana deformacyjno - zwyrodnieniowa na kolejnej takiej zmianie. No i pewnie dlatego mam w głowie te kreciołki.
Ciekawe, co na to mi powie pani doktor neurolog. Pewnie nic ciekawego nie wymyśli, bo przecież nie ma takiego pilnika, który by te wszystkie zmiany przypiłował i wyrównał, niestety to nie paznokcie, one sobie będą i co najwyżej jeszcze będą się nasilały. Dopiero doktor Glinka wszystko wyrówna, skutecznie!!! 
Ale może jeszcze nie pora na to???? Tak, stanowczo na to jest jeszcze za wcześnie. Jeszcze sobie w tej główce sobie pokręcę te fikołki.
No ale skoro moja biedna szyja tę moją głowę, tak bardzo mądra, przepełnioną samymi mądrymi myślami  dźwigać musi, nie dziwne, że nie podołała powierzonemu zadaniu.

Swoją drogą na pewno swoim dotychczasowym sposobem życia  w pewien sposób przyczyniłam się do takich zmian, no może je troszkę przyśpieszyłam.
A na to miał wpływ osiadły tryb życia (nigdy sportów nie lubiłam i nie uprawiałam), może nieodpowiednia dieta,  no i związana z tym nadwaga, przecież właściwie przez całe moje dotychczasowe życie dźwigałam niezły balast na moich plecach i nogach też.  Teraz ponoszę  tego skutki.
No tak, gdy człowiek jest młody nie zdaje sobie sprawy z tego, że sobie własnie szykuje starość w taki, czy inny sposób.
Na te dolegliwości na stare lata skutecznie człowiek całe swoje życie zapracowuje.To takie oczywiste, wydawałoby się, a jednak....nie do końca.
Cóż, jak sobie człowiek pościele, tak się i wyśpi.

A co poza tym?
Impas  lekarski nadal trwa, pani premier zlekceważyła   jednak możliwość porozumienia z lekarzami - rezydentami i nie pokazała się na zapowiadanym spotkaniu z nimi, a jedna bardzo mądra pisia posłanka (bo wszystkie pisie posłanki i wszyscy pisi posłowie są niezwykle mądrzy, to rzecz oczywista przecież) podpowiedziała nawet, że gdy się rezydentom nie podoba, to  niech sobie z Polski wyjeżdżają.
Ba, a kto będzie wtedy nas Polaków leczył? Przecież ci starsi lekarze zaczną pomału na emerytury odchodzić (a teraz mają szanse nawet na wcześniejsze emerytury przecież), młodzi wyjada i.... Jakoś w tej swojej wielkiej mądrości owa posłanka o tym chyba wydaje się, że zapomniała??
Zarzucano poprzedniemu rządowi i Sejmowi arogancję, za to  teraz arogancja obecnych  decydentów jest wprost oszałamiająco  obezwładniająca.
No cóż, Urban kiedyś powiedział : rząd się wyżywi, teraz można jeszcze dodać rząd jeszcze się wyleczy, szkoda tylko, że nie z głupoty i z chamstwa.

BRAWO DOBRA ZMIANA!!!  - byle tak dalej!!!

Więc mamy dzisiaj piątek. Miało być słoneczko, niestety jest ponuro i wietrznie.

Mam nadzieję tylko, że na weekend pogoda nam się poprawi.
Miłego dnia, mimo, że dzisiaj mamy  trzynastego  i w dodatku piątek

piątek, 13 października 2017, jasna0

Polecane wpisy

  • Piątek wstał z awariami

    Nie, to nie koniec moich kłopotów, za łatwo by mi było. Otóż dzisiaj raz po razie stopki mi wysiadały. I gdy poczułam się całkowicie bezsilna, już bliska komple

  • Kara za grzechy??

    Moja zła passa trwa i nic nie wskazuje, że wkrótce się skończy. Wczoraj przyszedł wreszcie pan od anteny, tylko, że nie mógł w moim telewizorze złapać programó

  • TO JUŻ WIOSNA ULECZKO !!!!!

    Nareszcie Uleczko mogę Cię wiosennie przywitać, chociaż u nas w Krakowie jeszcze troszkę białawo. Wczoraj calutki dzień sypał drobny śnieżek i trochę się go na